cover

Download Songs Çok KİŞİnİn BİlemedİĞİ 5 Bulmaca only for review course, Buy Cassette or CD / VCD original from the album Çok KİŞİnİn BİlemedİĞİ 5 Bulmaca or use Personal Tone / I-RING / Ring Back Tone in recognition that they can still work to create other new songs. DMCA Removal Requests Send to [email protected]
Download Full Album songs Çok KİŞİnİn BİlemedİĞİ 5 Bulmaca Click Here

Title : ÇOK KİŞİNİN BİLEMEDİĞİ 5 BULMACA
Description : KANALIMA ÜCRETSİZ ABONE OLUN = http://goo.gl/yCRwMs

Yeni Video Yayında = BUZ ALTINDA BULUNAN ŞOK EDİCİ 4 ŞEY /watch?v=27LlkliQsjQ

SAHTE TELEFONU ANLAMANIN 5 YOLU /watch?v=HKlzqw9U_PQ

5 FİLM STÜDYOSU LOGO HİKAYESİ /watch?v=Hr1NhBE20E4

BULMACA KANALIM /channel/UCR3rfDiOfD1hk0IEdIwusIw

Birçok insan bulmaca çözmeyi sever. Ancak bazı bulmacalar varki insanlar cevaplarını ararken oldukça zorlanabiliyorlar. Şimdi sizlere birçok kişinin bilemediği birkaç bulmaca göstermek istiyorum.

ÇOK KİŞİNİN BİLEMEDİĞİ 5 BULMACA

Duymayan KALMASIN!

5 - Resimde 16 tane kibritten bir şekil oluşturulmuş. Peki size sadece 2 kibritin yerini değiştirerek kibritlerden 4 tane kare oluşturun desem. Hangi kibritlerin yerini değiştirirdiniz. Örneğin bu bir kare ve sizden bunun gibi 4 tane oluşturmanızı istiyorum ve sadece 2 kibritin yerini değiştirerek. Süreniz 20 saniye ve süre başladı.
Süreniz bitti . Resimde okla gösterilmiş 2 kibriti buraya alırsak 4 tane kare oluşturmuş oluruz.
4 - 50 km hızla kuzeye giden bir elektirikli tren varmış. Ancak hava çok rüzgarlıymış ve rüzgar güneye doğru 100 km hızla esiyormuş. Peki trenden çıkan duman ne yöne doğru eser ? Güneyemi kuzeyemi ? Süreniz 20 saniye ve başladı.
Süreniz bitti . Aslında duman hiçbir yöne esmez. Çünkü elektirikli trenden duman çıkmaz.
3 - 40 dakika yandığında biten 2 tane mum var. Ve bu mumları kullanarak 30 dakikalık süreyi nasıl ölçeriz. Tek kullanabileceğiniz şey bir çakmak ve 2 mum. Başka birşey kullanamazsınız. Süreniz 20 saniye ve süre başladı.
Süreniz bitti. 1 tane mumu alıp alt ve üstünden yakıyoruz aynı anda diğer mumunda sadece üst tarafını yakıyoruz. Alt ve üstünden yaktığımız mum 20 dakikada bitecektir. İlk mum bittiğinde ikinci mumunda altını yakıyoruz. Ve o mum 10 dakika daha yanacaktır. Böylelikle 30 dakika süreyi bulmuş oluruz.
2 - Sırasıyla 3 tane dolu 3 tane boş bardağımız var. Tek bir hamle yapma hakkınız var ve bardakların sırası her dolu bardağın yanında bir boş bardak gelecek şekilde olsun. Yani dolu boş dolu boş dolu boş şeklinde. Unutmayın tek bir hamleniz var. Süreniz 20 saniye ve başladı.
Süreniz bitti . 2 inci sıradaki dolu bardakla 5 inci sıradaki boş bardağın yerini değiştirdiğinizde soruyu cevaplamış olursunuz.
1 - Üç adam var. Biri kör biri dilsiz biri sağır. Sağır olan adam ölüyor. Peki dilsiz olan adam kör olan adama bu durumu nasıl anlatır. Yani dilsiz adam sağırın öldüğünü nasıl köre anlatır ? Süreniz 20 saniye ve başladı.
Süreniz bitti. Dilsiz adam kör adamın bir elini kendi kalbine koyar. Diğer elinide ölen adamın kalbine koyar. Böylelikle ölen adamın kalbi atmadığı için kör onun öldüğünü anlayacaktır.
Kanalıma destek olmak için videoyu beğenmeyi unutmayın. Kaç tane soruyu bildiğinizi yorumlarda yazabilirsiniz.
Sizleri seviyorum kendinize iyi bakın. Kanallarıma abone olursanız sevinirim.
Download as MP3 | Download as MP4 | Fast Download